Tłumaczenia

Nasz tłumacz dba o profesjonalne wykonanie zleceń, zapewniając jednocześnie konkurencyjne ceny. Nasze biuro współpracuje z doświadczonymi tłumaczami, co przekłada się na wysoką jakość naszej usługi. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i poświadczone. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Od początku istnienia VOAL działa świadczy usługi tłumaczeń. Wieloletnie doświadczenie i wypracowane kontakty gwarantują wykonywanie tłumaczeń na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny. 

Oferujemy szybką i darmową wycenę. Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych z różnych dziedzin. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe (teksty użytkowe, publicystyczne, informacje na strony internetowe itp.) i przysięgłe (dokumenty urzędowe dyplomy, pełnomocnictwa, zaświadczenia, dokumenty podatkowe, dokumenty samochodowe, dokumenty USC, itp.). Nasz tłumacz obsługuje klientów indywidualnych i firmy. Posiadamy specjalne pakiety tłumaczeń dla firm oraz zniżki dla studentów. Tłumaczymy dokumenty urzędowe, teksty użytkowe i inne. Oferujemy korektę gotowych tłumaczeń i weryfikację pod względem językowym. Tłumacz zapewnia 100% poufności.

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe tekstów publicystycznych, użytkowych, informacji na strony internetowe oraz wszelkich innych. Tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) obejmują tłumaczenie pisemne dokumentów urzędowych z i na język obcy tłumaczenie dokumentów samochodowych, tłumaczenia podczas czynności notarialnych, sporządzaniu aktów notarialnych czy zakładaniu firm.