wirtualne biuro

Usługa polega na kompleksowej obsłudze biurowej firmy, która nie wymaga od Państwa fizycznej obecności. Zdalne biuro jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zredukować koszty i nie ma potrzeby wynajmu lokalu ani zatrudnienia pracowników. Dodatkowo, w ramach usługi, nasze biuro oferuje prowadzenie księgowości.

Pomysł na biznes to prawie połowa sukcesu, ale firma nie może istnieć bez adresu.

Zdalne Biuro – to oferta skierowana do osób chcących zredukować koszty związane z wynajmem lokalu dla firmy. VOAL proponuje adres w centrum Lublina służący do zarejestrowania firmy, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, działalności jednoosobowej, czy oddziału firmy. Dysponujemy adresem w doskonałej lokalizacji w samym centrum Lublina. W ramach usługi zyskujesz nie tylko prestiżowy adres, ale także pełną obsługę sekretariatu swojej firmy (udostępniamy adres do korespondencji dla firmy, a także osób prywatnych).

Jesteśmy nastawieni na dobro klienta, pakiety dostosowujemy indywidualnie do potrzeb osoby zainteresowanej. Obsługujemy firmy zarówno polskie jak i z kapitałem zagranicznym. Nasi pracownicy rozmawiają po polsku, angielsku, rosyjsku, ukraińsku, co daje gwarancję 100% zrozumienia.

Współpraca z nami to oszczędność pieniędzy i czasu. VOAL świadczy profesjonalne i rzetelne usługi dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swój biznes, swoją firmę w Lublinie. Nasi klienci to z jednej strony startujące firmy, startup’y i małe przedsiębiorstwa, a z drugiej prężnie działające spółki, zatrudniające setki pracowników.

Niewątpliwym atutem VOAL jest możliwość wybrania wielu dodatkowych usług. Wybierając usługi istnieje możliwość stworzenia pakietu dokładnie dostosowanego do Twoich potrzeb. Bez zbędnych opłat – płacisz za to, co faktycznie jest potrzebne.

Prowadzimy też księgowość. PIERWSI w Lublinie mamy oddzielny dział zajmujący się obsługą firm zatrudniających cudzoziemców. Nasi konsultanci nie tylko odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu legalizacji pobytu i sposobów zatrudniania obcokrajowców, ale także zajmą się realizacją całego procesu.

Proponujemy także kompleksową pomoc z założeniem nowej firmy – spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub działalności jednoosobowej

cennik

pakiet gold

49,00 pln netto

Pakiet platinum

69,00 pln netto

Pakiet premium
99,00 pln netto
Wskazana cena dotyczy płatności jednorazowej za 12 miesięcy. W przypadku płatności miesięcznych do wskazanej ceny należy doliczyć 20%.