Wirtualne Biuro Voal dla przedsiębiorców z okolic Lublina

man-5865001_1920

Lublin to największe miasto we wschodniej części Polski. Jako ważny ośrodek akademicki, kulturalny oraz ekonomiczny stanowi dużą szansę dla lokalnych przedsiębiorców z takich miejscowości jak Kraśnik, Świdnik, Lubartów, Bychawa, Krasnystaw, Chełm, Łęczna oraz Piaski. Podpowiadamy jak wykorzystać sąsiedztwo Lublina dla rozwinięcia swojej działalności.

Lublin miastem atrakcyjnym dla przedsiębiorców

Wielu przedsiębiorców dostrzega potencjał Lublina, wybierając to miejsce na siedzibę dla swojej firmy. Stolica województwa lubelskiego to miasto tętniące życiem i stawiające na ciągły rozwój. To właśnie tam zlokalizowany jest m.in. Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, który łączy przedsiębiorców i naukowców. Większe miasto to także większe możliwości pozyskania partnerów biznesowych oraz udogodnienie ze względu na fakt, że wszystkie najważniejsze urzędy mamy w zasięgu ręki.

Z powyższych powodów Lublin uznawany jest jako miasto atrakcyjne dla przedsiębiorców i inwestorów. Potwierdza to opublikowany 2 lata temu raport firm Antal, Cushamn & Wakefield i Vasting, w którym Lublin uplasował się na pozycji lidera w kategorii nieruchomości oraz w kategorii potencjału zatrudnienia. Zajął także drugie miejsce w kategorii potencjału edukacyjnego.

Voal Wirtualne Biuro w Lublinie

Bliskie sąsiedztwo Lublina to doskonała szansa dla przedsiębiorców z miast ościennych, takich jak Kraśnik, Świdnik, Lubartów, Bychawa, Krasnystaw, Chełm, Łęczna czy Piaski. Coraz chętniej podejmują oni decyzję o zlokalizowaniu siedziby swojej firmy właśnie w stolicy województwa lubelskiego. Zmorą tego rozwiązania są jednak wysokie koszty wynajmu biura. Nie zawsze istnieje też faktyczna potrzeba posiadania fizycznej siedziby firmy.

Wprawdzie nie ma prawnych przeciwwskazań, aby przedsiębiorcy z takich miejscowości jak Kraśnik, Świdnik, Lubartów, Bychawa, Krasnystaw, Chełm, Łęczna czy Piaski zarejestrowali siedzibę firmy pod swoim adresem domowym. Wiąże się to jednak z łączeniem sfery prywatnej z zawodową. Na nasz adres kierowana jest wówczas wszelka korespondencja firmowa, a niejednokrotnie możemy być narażeni na niespodziewaną wizytę urzędników czy klientów w naszym prywatnym domu. Znacznie większy komfort i dodatkowe korzyści zapewnia wynajem Wirtualnego Biura Voal w Lublinie.

Biuro Wirtualne prawie jak fizycznie dostępne

Wynajem Wirtualnego Biura Voal w Lublinie pozwala nam osiągnąć wiele takich samych korzyści, jakie zapewniłby wynajem fizyczny. Mowa tutaj zwłaszcza o możliwości posługiwania się atrakcyjnym adresem firmowym, który buduje w oczach klientów i potencjalnych kontrahentów pozytywne postrzeganie marki. Bez wątpienia firma zlokalizowana w Lublinie będzie odbierana jako poważniejszy partner biznesowy niż firma zlokalizowana w takich miejscowościach jak Kraśnik, Świdnik, Lubartów, Bychawa, Krasnystaw, Chełm, Łęczna czy Piaski, a istnieje bardzo niewielkie prawdopodobieństwo, aby osoba widząca nasz adres zorientowała się, że w rzeczywistości jest to wynajęty adres, a nie adres, pod którym znajduje się faktyczna siedziba firmy.

Voal Wirtualne Biuro w Lublinie oferuje swoim klientom aż dwie lokalizacje. Możemy wybrać adres wiodący na ul. Sądową w Lublinie lub ulokować siedzibę naszej firmy na ulicy M. C. Skłodowskiej, czyli w samym sercu Lublina i w bliskiej odległości od najważniejszych urzędów.

Co więcej, Wirtualne Biuro Voal w Lublinie nie jest do końca wirtualne, gdyż w przypadku, gdy zaistnieje potrzeba spotkania się z klientem lub kontrahentem, mamy możliwość skorzystania z dostępnej sali spotkań. Jedyna różnica pomiędzy Biurem Wirtualnym a tradycyjnym tkwi zatem w tym, że możliwości jego wykorzystania są ograniczone, nie pozwalając na przykład na zorganizowanie w nim stanowisk pracy dla zatrudnianych osób.

Voal Wirtualne Biuro w Lublinie to nowoczesne i wygodne rozwiązanie. Wysoka jakość naszych usług, poparta aż 7-letnim doświadczeniem w branży dodatkowo powoduje, że do wynajęcia naszego Wirtualnego Biura przekonuje się coraz więcej klientów. Zainteresowani przedsiębiorcy pochodzą nie tylko z okolicznych miejscowości takich jak Kraśnik, Świdnik, Lubartów, Bychawa, Krasnystaw, Chełm, Łęczna czy Piaski, ale również z innych części Polski. Łącznie zaufało nam już ponad 300 firm.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest