Inkubator Voal

Projekt Inkubator Przedsiębiorczości

Najważniejsze informacje o projekcie
Celem projektu Inkubator Przedsiębiorczości jest stworzenie szansy dla przedsiębiorczych studentów, którzy od dawna marzyli o swoim biznesie i chcieliby prowadzić własną firmę. Studenci, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu projektu, będą mogli liczyć na kompleksowe wsparcie przy rozwoju swojego biznesu.

Kiedy rusza i ile potrwa projekt?

Projekt rozpocznie się w październiku 2022 roku i będzie można wziąć w nim udział przez cały rok.

Inkubator Przedsiębiorczości to niepowtarzalna szansa dla studentów na urzeczywistnienie swoich marzeń o własnym biznesie i rozkręcenie go do wielkich rozmiarów.

Co możesz zyskać?

Biorąc udział w Inkubatorze Przedsiębiorczości, możesz zyskać pełne wsparcie na każdym etapie wdrażania i prowadzenia Twojego biznesu. Udzielimy Ci pełnego wsparcia biznesowego, księgowego i zagwarantujemy adres do rejestracji firmy w centrum Lublina.

Dodatkowo wybranym osobom, zaoferujemy również środki finansowe jako dofinansowanie na rozwój biznesu. Oferujemy także konto firmowe za 0 zł przez 24 miesiące!

Jak się zapisać?

Jeśli jesteś już zdecydowany na udział w projekcie, możesz zapisać się w jednym z naszych biurach, które mieszczą się na ul. M.C. Skłodowskiej 3/27 i
ul. Sądowej 2/11.

Możesz również zapisać się przez formularz kontaktowy na naszej stronie klikając przycisk poniżej „Wypełnij formularz kontaktowy!”.

Na miejscu uzyskasz wszystkie potrzebne informacje i załatwisz wszelkie formalności związane z udziałem w projekcie – Zapraszamy!

Jak działamy?

Inkubator Przedsiębiorczości Voal

Zapisz się i weź udział w projekcie!