Tłumaczenia zwykłe

Tłumaczenia zwykłe (1800 zzs/strona) – są to tłumaczenia głównie wykonywane na użytek własny, takie tłumaczenia w 99% nie są akceptowane przez instytucje użytku publicznego i urzędy ponieważ nie posiadają one poświadczenia pieczęcią tłumacza przysięgłego. Tłumaczenia zwykłe nie wymagają poświadczenia przez tłumacza przysięgłego, co nie zwalnia ich z obowiązku iż powinny być wykonane bezbłędnie i starannie.

W VOAL oferujemy wykonanie tłumaczeń zwykłych różnych dokumentów. Największym zainteresowaniem cieszą się teksty marketingowe, reklamowe, umieszczane na banerach, plakatach, ulotkach czy stronach internetowych.
Coraz większe grono klientów zwraca się do nas o pomoc z przetłumaczeniem dokumentów z ksiąg metrykalnych, co związane jest niesłabnącym od kilku lat zainteresowaniem genealogią.

W ramach tłumaczenia zwykłego wykonujemy także korektę prac dyplomowych, tłumaczymy artykuły naukowe, teksty użytkowe.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych z różnych dziedzin. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe (teksty użytkowe, publicystyczne, informacje na strony internetowe itp.) i przysięgłe (dokumenty urzędowe dyplomy, pełnomocnictwa, zaświadczenia, dokumenty podatkowe, samochodowe, USC, itp.). Nasze biuro tłumaczeń obsługuje klientów indywidualnych i firmy. Posiadamy specjalne pakiety tłumaczeń dla firm oraz zniżki dla studentów. Tłumaczymy dokumenty urzędowe, teksty użytkowe i inne. Oferujemy korektę gotowych tłumaczeń i weryfikację pod względem językowym. Zapewniamy 100% poufności.
Nasi specjaliści zajmują się też pomocą przy czytaniu starych odręcznie pisanych metryk stanu cywilnego.
Oferujemy tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych i czynności notarialnych.

Darmowa wycena

Cennik

Obcy -> Polski
Polski -> Obcy

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe tekstów publicystycznych, użytkowych, informacji na strony internetowe oraz wszelkich innych.

Tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) obejmują tłumaczenie pisemne dokumentów urzędowych z i na język obcy tłumaczenie dokumentów samochodowych, tłumaczenia podczas czynności notarialnych, sporządzaniu aktów notarialnych czy zakładaniu firm.

Formularz