O nas

VOAL na lubelskim rynku istnieje od 2013 roku. Przez niemal dekadę naszej pracy zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy z czasem stali się dla nas nie tylko klientami, ale co bardzo ważne także znaczącymi partnerami biznesowymi. Obsługujemy małe firmy i potężne przedsiębiorstwa. Wkraczając na rynek zaczynaliśmy od tłumaczeń, jednak z czasem obserwując potrzeby klientów poszliśmy dalej i zbudowaliśmy szeroki wachlarz usług wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów.  

W VOAL nakierowani jesteśmy przede wszystkim na potrzeby klienta. Wszystkie oferowane przez nas pakiety dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klientów, aby zyskali 100% zadowolenia.

Pomożemy we wszelkich sprawach urzędowych zaczynając od złożenia wniosku a kończąc na przekazaniu gotowych dokumentów. Zajmujemy się także zakładaniem firm, konsultacjami, umówieniem wizyty u notariusza, prowadzeniem księgowości także w języku obcym oraz  wynajmem apartamentów.

Delegując nam swoje sprawy zyskujesz gwarancję, że Twoja firma jest w pewnych rękach, zaś my jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie.
W naszej firmie pracuje międzynarodowa kadra, rozmawiamy w różnych językach. Co najważniejsze, rozumiemy potrzeby każdego klienta, w tym także zagranicznego. Wytłumaczymy i przetłumaczymy wszystko, co potrzeba.

Wołodymyr Weremko
Prezes Zarządu
Nadia Kornas
Dyrektor
Aleksandra Szumla
Manager
tel. +48 793 913 912
Diana Tymińska-Szot
Specjalista ds obsługi klienta
tel. +48 793 913 914
Anna Hapanovych
Specjalista ds obsługi klienta
telefon +48 793 913 921
Hanna Pavlovych
Specjalista ds obsługi klienta