apartamenty

Witamy Państwa w Apartamentach VOAL, położonych w samym centrum Lublina.

Nasza dogodna lokalizacja w sercu miasta zapewnia gościom przyjemny spacer po słynnych zabytkowych miejscach Lublina takich jak, Piwnica pod Fortuną, Zamek Królewski z Kaplicą Świętej Trójcy, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO, brama Grodzka, Archikatedra św. Jana Chrzciciela, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska, podziemia lubelskie, Teatr Stary oraz laserowe show z fontanną multimedialną na Placu Litewskim.

Apartamenty Voal zaprojektowano z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i prywatności gości.
Apartamenty zostały wymyślone jako miejsce, w którym można odpocząć, marzyć, bawić się i odzyskać siły.
Do dyspozycji w naszych apartamentach jest telewizor, dostęp do Netflix, bezpłatne Wi-Fi, aneks kuchenny, naczynia, żelazko. 

VOAL Apartamenty to miejsce, dzięki któremu Państwa pobyt w Lublinie będzie przyjemny i niezapomniany.

Nasze Apartamenty VOAL posiadają wszystkie niezbędne urządzenia, aby uczynić Państwa pobyt w Lublinie tak komfortowym i niesamowitym, jak to tylko możliwe. Zależy nam, aby cieszyć się klimatem miasta z mieszanką różnorodnej architektury, z przewagą stylu gotyckiego i romańskiego, tradycyjną kuchnią Lubelszczyzny i oczywiście naszą gościnnością.
Dążymy do tego, aby nasi goście byli w 100% zadowoleni z pobytu u nas i chętnie wracali. Nasi goście ocenili nas na 9,1 w rankingu BOOKING.

Wszystkie nasze apartamenty w Lublinie dostępne do wynajęcia zostały niedawno odnowione i urządzone w świeżym, nowoczesnym stylu.
Po niedawnej renowacji apartamenty Voal są gotowe zaoferować nowy poziom komfortu, swobody i udogodnień, zanurzając gości w spokojnej, prawdziwie domowej atmosferze.

Mamy nadzieję, że w naszych apartamentach spędzicie Państwo niezapomniane chwile odpoczynku. Zapraszamy do zapoznania się ofertą.