Wirtualne Biuro Lublin

Pomysł na biznes to połowa sukcesu, ale równie ważne jest dopilnowanie formalności. Firma nie może istnieć bez adresu, dlatego wychodzimy z pomocą oferując usługę Wirtualnego Biura w Lublinie. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają potrzeby prowadzenia fizycznego biura ani zatrudniania pracowników lub mają jedynie sporadyczną potrzebę organizowania spotkań z klientami. Dzięki wynajmowi wirtualnego adresu dla firm można w znaczny sposób zredukować koszty i oszczędzić czas.

Wirtualne Biuro w Lublinie

Firmy zlokalizowane w dużych miastach zawsze są lepiej postrzegane przez klientów. Jednak zamiast wynajmować biuro można wynająć jedynie adres firmy. Dysponujemy dwoma atrakcyjnymi adresami dla firm w Lublinie: w samym centrum miasta – ul. M. C. Skłodowskiej oraz ul. Sądowa. Nasze Wirtualne Biura w Lublinie chętnie wykorzystywane są do rejestrowania polskich i zagranicznych firm, działalności jednoosobowych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz oddziałów firmowych. Wirtualnych adresów dla firm używają zarówno niewielkie przedsiębiorstwa czy start’upy, jak i prężnie działające firmy, zatrudniające setki pracowników.

Nie tylko wirtualny adres dla firmy

Wynajem wirtualnego adresu w Lublinie standardowo połączony jest z
kompleksową obsługą sekretariatu firmy. Zakres tej obsługi dopasowywany jest
jednak indywidualnie do Państwa potrzeb, w związku z czym ponoszą Państwo
koszty tylko za to, co faktycznie potrzebne. Ponadto, oferujemy m.in. Wirtualne
Biuro z księgowością i kompleksową pomoc w założeniu firmy – działalności
jednoosobowej lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Wirtualne Biuro dla obcokrajowców

Jako pierwsi otworzyliśmy w Lublinie Wirtualne Biuro dla cudzoziemców. To istotne ułatwienie dla zagranicznych przedsiębiorców nie tylko ze względu na obsługę przez pracowników biegle władających językiem ukraińskim, rosyjskim, angielskim i polskim. Przy okazji wynajmu wirtualnego adresu w Lublinie z przyjemnością pomożemy również w formalnościach dotyczących legalizacji pobytu i zatrudniania obcokrajowców.

Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty Wirtualnego Biura w Lublinie oraz do kontaktu z nami.

cennik

pakiet gold

59,00 pln netto

Pakiet platinum

79,00 pln netto

Pakiet premium

109,00 pln netto

Wskazana cena dotyczy płatności jednorazowej za 12 miesięcy. W przypadku płatności miesięcznych do wskazanej ceny należy doliczyć 20%.