Obsługa floty samochodowej

Zarządzanie flotą aut to rozwiązanie dla Klientów, którzy nie chcą się martwić pilnowaniem terminów, załatwianiem formalności oraz tracić czas na sprawy, które możesz zlecić naszej firmie. Zrobimy to za Ciebie. Twoje auto będzie w dobrych rękach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci odczuwali wyraźne korzyści ze współpracy od pierwszego dnia obsługi.
Wiemy, jak ważne jest sprawne auto i bezpieczeństwo jego pasażerów, dlatego dopilnujemy i przypomnimy o zbliżającym się terminie przeglądu technicznego oraz przedłużeniu OC, zapłacie kolejnej raty za ubezpieczenie samochodu.
Marzeniem każdej firmy jest zakup takich produktów ubezpieczeniowych, które zapewniają jak najwięcej korzyści i pozwalają oszczędzić. Zabezpieczamy naszych klientów przed ponoszeniem zbędnych kosztów, które może generować niewłaściwe wybranie firmy ubezpieczeniowej. Pomożemy w wyborze tańszego OC, AC.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy spektrum usług z zakresu obsługi floty. W zakres usług wchodzą:

Co zyskujesz?

Nasze usługi wyróżniają się dużą elastycznością i zrozumieniem potrzeb klienta. Gwarantujemy szybkość działania i pełen profesjonalizm. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i zapewniamy naszym klientom szeroki wachlarz możliwości. Wszelkie informacje i uwagi od usługobiorców traktujemy z najwyższą uwagą i starannie analizujemy, aby przygotować najlepszą ofertę i rozwiązania dostosowane do potrzeb. W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Dzięki temu możemy zapewnić profesjonalne wsparcie w każdej trudnej sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dla klientów biznesowych posiadamy apartament w atrakcyjnej cenie. Sprawdź!