Wymiana dokumentów

Zmiana imienia czy nazwiska, uzyskanie numeru PESEL, wymiana prawa jazdy, zgubienie dokumentu, wpisanie do polskich ksiąg stanu cywilnego zagranicznego aktu urodzenia lub ślubu, uzyskanie wtórnika dokumentu te i wiele innych spraw związane są z wizytą w urzędzie.
Nasza usługa skierowana jest do osób, które chcą uniknąć urzędowych kolejek.

Uzyskanie numeru PESEL – PESEL jedenastocyfrowy numer identyfikacyjny nie tylko obywatela Polski, ale też obcokrajowca mieszkajacego na terenie Polski. Pomożemy z uzyskaniem numeru PESEL przez obcokrajowca. Zajmiemy się tłumaczeniem dokumentów, przygotowaniem wniosku i otrzymaniem numeru PESEL.  Numer PESEL jest powszechnie używany w kontaktach z różnymi instytucjami oraz w obiegu prawnym, ułatwia i znacznie on załatwienie wielu spraw urzędowych, pozwala samodzielnie weryfikować dane i sprawdzać status urzędowych spraw.

Wymiana zagranicznych dokumentów – oferujemy kompleksową wymianę zagranicznych dokumentów, np. prawa jazdy (jeśli jesteś obcokrajowcem mieszkającym w Polsce od minimum 185 dni lub jesteś obywatelem Polski i wróciłeś po długiej nieobecności do kraju z obcym dokumentem) lub umiejscowienia w polskich księgach metrykalnych zagranicznych dokumentów stanu cywilnego aktu urodzenia czy ślubu. Polskie dokumenty są niezbędne dla osób mających zalegalizowany pobyt na terytorium Polski i chcących ubiegać się o nadanie polskiego obywatelstwa. Usługa obejmuje tłumaczenie dokumentów, wypełnienie i złożenie wniosku, uzyskanie wymaganego dokumentu.

Wystarczy udzielić nam pełnomocnictwa i zajmiemy się za Ciebie wszystkimi sprawami urzędowymi. Wiemy co i gdzie załatwić. Dla nas to chwila a Ty zyskujesz przede wszystkim czas i pewność, że Twoje sprawy są w rękach profesjonalistów.

Przy wymianie zagranicznych dokumentów oferujemy także przysięgłe tłumaczenia pisemne dokumentów.