pomoc przy założeniu spółki

Oferujemy Państwu pomoc przy zakładaniu spółki z o. o. i jej rejestracji. Wypełniamy i składamy za Państwa wszystkie potrzebne dokumenty, które są niezbędne do założenia sp. z o. o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (w skrócie sp. z o. o.) – forma prawna przedsiębiorstwa utworzonego przez jedną lub więcej osób, czyli wspólników. Za zobowiązania wobec wierzycieli odpowiada spółka majątkiem utworzonym z wkładów wspólników. Liczba wspólników, którzy posiadają udziały w spółce może być dowolna. Spółkę można założyć w poprzez tradycyjne złożenie wniosku lub elektronicznie. Wymagana jest opłata sądowa za zarejestrowanie.

W VOAL oferujemy pomoc przy założeniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasza usługa obejmuje m.in. pomoc z doborem właściwego PKD działalności, uzupełnienie wniosku i złożenie w formie papierowej lub elektronicznej.

Ważne jest, aby złożyć wniosek za pośrednictwem Internetu, członkowie Zarządu firmy zobowiązani są posiadać podpis kwalifikowany (dla osób, nie posiadających podpisu elektronicznego oferujemy pomoc z jego uzyskaniem) lub profil zaufany (epuap). Na rejestrację firmy drogą elektroniczną należy czekać zazwyczaj 24 godziny, rejestracja spółki poprzez złożenie wniosku w tradycyjnej papierowej formie trwa o wiele dłużej. 

Proponujemy także pośrednictwo i fachową pomoc przy kupnie-sprzedaży istniejących już firm.

Wybierając VOAL zyskujesz dodatkowo możliwość skorzystania z pakietów i zniżek na tłumaczenia ustne i pisemne (m.in. nasi tłumacze mogą być obecni podczas rozmów biznesowych, przetłumaczymy umowy i inne dokumenty firmy), usługi księgowości (nasz dział księgowości rozmawia także po angielsku, ukraińsku i rosyjsku).

Spółka czy działalność? Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń do nas, powiedz jaki masz pomysł na biznes a my doradzimy i pomożemy ze wszystkim.