POMOC W ZAŁOŻENIU FIRMY

Proponujemy kompleksową pomoc przy założeniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej. Wypełniamy za Państwa wszystkie potrzebne wnioski. Dodatkowo oferujemy profesjonalne prowadzenie księgowości oraz atrakcyjny adres w mieście Lublin do zarejestrowania działalności.
Jesteś początkującym przedsiębiorcą? Chcesz pracować na własny rachunek? Planujesz otworzyć filię swojej firmy? Jeśli tak, trafiłeś idealnie. W VOAL jesteśmy nastawieni na pomoc zarówno początkującym jak i zaznajomionym z branżą przedsiębiorcom. Założenie nowej firmy to dla nas żaden problem. Nasi specjaliści udzielą Państwu odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub działalności jednoosobowej, a także dokładnie i w sposób zrozumiały wytłumaczą na czym polega proces otworzenia oddziału firmy. Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc przy zakładaniu firmy. Pomożemy również z kupnem-sprzedażą istniejących firm. Wytłumaczymy jakie są zalety i wady różnych rodzajów działalności. Zajmiemy się wypełnieniem wniosku do KRS oraz przygotujemy za Państwa wszystkie niezbędne dokumenty do założenia nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub działalności jednoosobowej.
Pomożemy znaleźć adres dla siedziby dla firmy. Wiemy, że redukcja wydatków jest bardzo ważna, dlatego Wirtualne Biuro jest najlepszym rozwiązaniem i sprosta wszelkim wymaganiom. Branże w jakich działają firmy są różne, dlatego właśnie jesteśmy otwarci i nasze pakiety dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zakładamy firmy w formie elektronicznej lub poprzez wypełnienie tradycyjnego wniosku. Czy wiesz, że założenie firmy poprzez elektroniczne złożenie wniosku trwa tylko 24 godziny? Do tego potrzebujesz jedynie posiadać profil zaufany i podpis kwalifikowany – z tym także możemy Ci pomóc. Jeśli wolisz założyć firmę w sposób tradycyjny umówimy Cię na spotkanie z notariuszem jeśli nie rozmawiasz po polsku na miejscu obecny będzie tłumacz przysięgły. Masz pomysł na biznes? My wiemy, jak go zrealizować. Obsługujemy także klientów obcojęzycznych. Założenie firmy działalności jednoosobowej lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla obywatela spoza Polski nie jest problemem.