Tłumaczenia DLA FIRM

Coraz większą popularnością wśród naszych klientów cieszą się specjalne pakiety tłumaczeń biznesowych.


Każdemu przedsiębiorcy zależy na jak najlepszej prezencji swojej firmy podczas rozmów z kontrahentami, także tymi zagranicznymi.

Tłumaczenia dla firm są szczególnym rodzajem tłumaczeń, nie wystarczy jedynie znajomość języka, szczególnie ważną rolę odgrywa także znajomość branży i słownictwa specjalistycznego. Szukając tłumacza, który będzie Państwa wspierał podczas prowadzonych rozmów należy zwrócić uwagę na jego doświadczenie, warto zadać klika pytań weryfikujących znajomość specjalistycznych terminów, aby uzyskać 100% pewność, że przekład będzie bezbłędny i rzetelny.

Do tłumaczeń biznesowych zaliczyć także należy tłumaczenia pisemne przysięgłe lub zwykłe w zależności od potrzeb. W VOAL mogą Państwo zlecić tłumaczenie umów, kontraktów, sporządzenie umów dwujęzycznych, tłumaczenie apostille, tłumaczenie tekstów marketingowych i materiałów reklamowych.

Współpracujemy w tłumaczami specjalizującymi się w różnych branżach. Zlecając nam wykonanie tłumaczenia dla firm zyskują Państwo 100% pewność, że trafi ono do specjalisty w danej dziedzinie.
Jeśli potrzebują Państwo wsparcia na spotkaniach biznesowych lub tłumaczenia dokumentacji zapraszamy do kontaktu.