O nas

VOAL na lubelskim rynku istnieje od 2013 roku. Przez niemal dekadę naszej pracy zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy z czasem stali się dla nas nie tylko klientami, ale co bardzo ważne także znaczącymi partnerami biznesowymi.
Obsługujemy małe firmy i potężne kompanie. Wkraczając na rynek zaczynaliśmy od tłumaczeń, jednak z czasem obserwując potrzeby klientów poszliśmy dalej i zbudowaliśmy szeroki wachlarz usług wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów.

W VOAL nakierowani jesteśmy przede wszystkim na potrzeby klienta. Wszystkie oferowane przez nas pakiety dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klientów, aby zyskali 100% zadowolenia.

Pomożemy z wszelkimi sprawami urzędowymi zaczynając od złożenia wniosku a kończąc na przekazaniu gotowych dokumentów. Zajmujemy się także zakładaniem firm, konsultacjami, umówieniem wizyty u notariusza, prowadzeniem księgowości także w języku obcym, obsługą floty, wynajmem apartamentów, wymianą dokumentów, a także uzyskiwaniem dokumentów z urzędów i archiwów.

Delegując nam swoje sprawy zyskujesz gwarancję, że Twoja firma jest w pewnych rękach, zaś my jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. W naszej firmie pracuje międzynarodowa kadra, rozmawiamy w różnych językach, a co najważniejsze rozumiemy potrzeby każdego klienta, w tym także zagranicznego. Wytłumaczymy i przetłumaczy wszystko co potrzeba.
Wołodymyr Weremko
Prezes Zarządu
Nadia Kornas
Dyrektor
Marta Gadzała
Kierownik Biura
Biuro 1
Marta Kazymyriw
Specjalista ds obsługi klienta
tel. +48 727 800 696
Biuro 1
Katarzyna Gruda
Asystentka Prezesa/Kierownik Biura
tel. +48 793 913 912
Biuro 2
Polina Bikinieieva
Specjalista ds obsługi klienta
tel. +48 793 913 911
Biuro 2
Iwona Przybylska
Specjalista ds obsługi klienta
tel. +48 793 913 914
Biuro 2
Diana Alekseyeva
Zarządzanie nieruchomościami
tel. +48 574 702 102
Dominika Łydka
Pracownik Biurowy
e-mail: lublin.voal@gmail.com
Biuro 1
Mariya Kuzhel
Pracownik Biurowy
e-mail: voal.marketing@gmail.com
Biuro 3