O nas

Wykonawca filmu
www.sky-cam.com.pl

VOAL na lubelskim rynku istnieje od 2013 roku. Przez 5 lat naszej pracy zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy z czasem stali się dla nas nie tylko klientami, ale co bardzo ważne także znaczącymi partnerami biznesowymi. Obsługujemy małe firmy i potężne kompanie. Wkraczając na rynek zaczynaliśmy od tłumaczeń, jednak z czasem obserwując potrzeby klientów poszliśmy dalej i zbudowaliśmy szeroki wachlarz usług wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów.

W VOAL nakierowani jesteśmy przede wszystkim na potrzeby klienta. Wszystkie oferowane przez nas pakiety dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klientów, aby zyskali 100% zadowolenia.

Pomożemy z wszelkimi sprawami urzędowymi zaczynając od złożenia wniosku a kończąc na przekazaniu gotowych dokumentów. Zajmujemy się także zakładaniem firm, konsultacjami, umówieniem wizyty u notariusza, prowadzeniem księgowości także w języku obcym, obsługą floty, wynajmem apartamentów, wymianą dokumentów, a także uzyskiwaniem dokumentów z urzędów i archiwów.

Delegując nam swoje sprawy zyskujesz gwarancję, że Twoja firma jest w pewnych rękach, zaś my jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. W naszej firmie pracuje międzynarodowa kadra, rozmawiamy w różnych językach, a co najważniejsze rozumiemy potrzeby każdego klienta, w tym także zagranicznego. Wytłumaczymy i przetłumaczy wszystko co potrzeba.
Wołodymyr Weremko voal

Wołodymyr Weremko

Prezes Zarządu
Nadiia Kornas Voal

Nadiia Kornas

Dyrektor
Marta Gadzała Voal

Marta Gadzała

Kierownik Biura