O nas

Wykonawca filmu
www.sky-cam.com.pl

VOAL na lubelskim rynku istnieje od 2013 roku. Przez 5 lat naszej pracy zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy z czasem stali się dla nas nie tylko klientami, ale co bardzo ważne także znaczącymi partnerami biznesowymi. Obsługujemy małe firmy i potężne kompanie. Wkraczając na rynek zaczynaliśmy od tłumaczeń, jednak z czasem obserwując potrzeby klientów poszliśmy dalej i zbudowaliśmy szeroki wachlarz usług wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów.

W VOAL nakierowani jesteśmy przede wszystkim na potrzeby klienta. Wszystkie oferowane przez nas pakiety dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klientów, aby zyskali 100% zadowolenia.

Pomożemy z wszelkimi sprawami urzędowymi zaczynając od złożenia wniosku a kończąc na przekazaniu gotowych dokumentów. Zajmujemy się także zakładaniem firm, konsultacjami, umówieniem wizyty u notariusza, prowadzeniem księgowości także w języku obcym, obsługą floty, wynajmem apartamentów, wymianą dokumentów, a także uzyskiwaniem dokumentów z urzędów i archiwów.

Delegując nam swoje sprawy zyskujesz gwarancję, że Twoja firma jest w pewnych rękach, zaś my jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. W naszej firmie pracuje międzynarodowa kadra, rozmawiamy w różnych językach, a co najważniejsze rozumiemy potrzeby każdego klienta, w tym także zagranicznego. Wytłumaczymy i przetłumaczy wszystko co potrzeba.
Wołodymyr Weremko voal

Wołodymyr Weremko

Prezes Zarządu
Nadiia Kornas Voal

Nadiia Kornas

Dyrektor
Marta Gadzała Voal

Marta Gadzała

Kierownik Biura
Ekaterina Buczek Voal

Ekaterina Buczek

Kierownik Biura