rejestracja pojazdu

Rejestracja pojazdu nie brzmi jak najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu? A może po prostu godziny pracy Urzędów pokrywają się z Państwa godzinami pracy i nie macie możliwości dopełnić samodzielnie wszystkich formalności? Nasza firma wychodzi naprzeciw tym potrzebom i oferuje Państwu kompleksową pomoc przy rejestracji samochodów. Możecie odwiedzić nas w naszym biurze, które znajduje się w samym centrum miasta Lublin lub zaprosić nas do siebie po odbiór wszystkich niezbędnych dokumentów.

Jesteśmy profesjonalną firmą z doświadczeniem w pośrednictwie w sprawach urzędowych. Świadczymy usługi z zakresu kompleksowej rejestracji pojazdów sprowadzonych, krajowych jak i zabytkowych dla klientów indywidualnych oraz firm. Załatwiamy wszystkie formalności, których wymaga rejestracja pojazdu. Korzystając z naszych usług nie musicie Państwo się już martwić o wypełnianie formularzy, tłumaczenia dokumentów oraz stanie w długich urzędowych kolejkach. Załatwimy:

dokumenty potrzebne do rejestracji

  • wniosek o rejestrację
  • dowód potwierdzający własność, czyli umowa kupna-sprzedaży, akt darowizny, zamiany, umowa dożywocia, prawomocne orzeczenie sądu rozstrzygające o prawie własności
  • dowód rejestracyjny pojazdu wraz z przeglądem technicznym
  • karta pojazdu jeśli została wydana
  • stare tablice rejestracyjne (jeżeli są)
  • dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość właściciela (do wglądu)

koszty ponoszone w urzędach

Rejestracją pojazdów zajmujemy się od 2013 roku. Skontaktuj się.