Usługi dla cudzoziemców

Świadczymy kompleksowe usługi dla cudzoziemców. Wyręczamy w opracowywaniu dokumentów i dopełnianiu innych formalności nie tylko obcokrajowców, ale także pracodawców, chcących ich zatrudnić.

W ramach usług dla cudzoziemców jesteśmy w stanie pomóc między innymi z takimi kwestiami jak uzyskanie numeru PESEL dla obcokrajowca czy wymiana zagranicznego prawa jazdy. Zdajemy sobie sprawę, że dopełnienie formalności urzędowych dla obcokrajowców dopiero przybyłych do Polski może być trudnym zadaniem, nie tylko z uwagi na nieznajomość procedur urzędowych, ale także z powodu barier językowych. Dlatego też, wychodzimy z ofertą pomocy. W ramach usług dla obcokrajowców jesteśmy w stanie zająć się tłumaczeniem dokumentów, wypełnieniem wniosku i złożeniem wniosku wraz z załącznikami do właściwego urzędu. Dopilnujemy, aby sprawa urzędowa cudzoziemca została zrealizowana jak najszybciej i przekażemy mu otrzymane z urzędu dokumenty.

Usługi dla cudzoziemców, świadczone przez firmę Voal, to także duże ułatwienie dla przedsiębiorców. Nie muszą Państwo zagłębiać się w przepisy prawne dotyczące legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemca – my zajmiemy się wszystkim od A do Z. Skorzystanie z naszej oferty dla cudzoziemców to gwarancja, że wszystkie obowiązki pracodawcy w zakresie zatrudniania obcokrajowca zostaną dopełnione w 100% poprawnie i terminowo, dzięki czemu unikną Państwo dotkliwych kar finansowych w razie ewentualnej kontroli.